Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tvrdím, že Schwarzenberg je bolševik

16. 08. 2013 14:00:00
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, nýbrž těmi, kteří tomu nečinně přihlíží a těmi, kteří tomu dávají sýstemové ospravedlnění.

- V roce 1913 v Ruském impériu žilo 10% obyvatel světa.
- Dnes v Ruské federaci žije 2,4% obyvatel světa.

- V roce 1913 Ruské impérium mělo 1/6 světové souše.
- Dnes Ruská federace disponuje 1/9 světové souše.

- Tak zvaná dělnická třída měla v carském Rusku 2. nejvyšší životní úroveň na světě, hned po USA. Životní úroveň z roku 1913 byla znovu dosažena až v 50. letech.

- Ruský venkov byl negramotný, ale sytý. Během prvních 35 let sovětské éry se stal gramotným, ale vymřel hladovou smrtí.

- Spotřeba čistého alkoholu na osobu stoupla z 4,7 litrů v roce 1913 na 10,8 litrů v roce 1980 (6 litrů je považováno za hranici degenerace národa).

- Od roku 1913 Rusko přišlo ve válkách o 33 milionů lidí - o genetický fond národa - v první řadě hynuli ti silní, čestní a odvážní.

- Rudý teror má na svědomí nejméně 25 milionů životů - v první řadě hynuli ti, kteří se nechovali jako ovce.


- Okolo 2 milionů lidí po občanské válce opustilo zemi - tak zvaná bílá emigrace se především formovala z těch, kteří si mohli dovolit odjet - intelektuální, hospodářské a vojenské elity národa.

---

57% Rusů shledává roli Lenina v dějinách jako pozitivní.
49% Rusů shledává Stalina pozitivní postavou svých dějin.
37,2% Rusů hlasovalo pro Stalina jako největšího představitelé své země v dějinách. Druhý skončil Puškin s 13%. Výsledky hlasování byly tak děsivé, že je musela Putinova státní televize zmanipulovat.

---

To znamená, že veřejné mínění a realita nemají nic společného, rozdíl mezi nimi vždy pohodlně vykrývá propaganda a PR.

---

Pokud veřejné mínění nezle považovat za relevantní a objektivní veličinu, hodnotící kvalitu vládnoucích osob, lze považovat demokracii postavenou na rovném voličském právu - rozumějte veřejném mínění - za
správné státní zřízení?

---

Pokud si většina prokazatelně volí špatné vedení - rozumějte to, které znamená více mrtvol a nižší životní úroveň - neměla by jí radši vládnout menšina, která prokazatelně upřednostňuje vládce s lepšími ukazateli v obou výše zmíněných parametrech?

---

Jak nazvat lidi, kteří pro abstraktní ideál demokratické volby připouští konkrétní realitu v podobě objektivně špatných vlád a desítek milionů lidských obětí po celé planetě?

---

Já je nazývám pravdoláskařskou špínou. Tito lidé mají na svědomí bolševickou revoluci, pád Výmarské republiky, příchod Hitlera k moci i Mnichovskou zradu, tito lidé
s chladným kalkulem v tváři podporují lybijskou, syrskou a egyptskou opozici, rozumějte demokratické a všelidově podporované islamisty, teroristy a masové vrahy. Obratná a pohodlná maska demokracie a všelidového dohledu skrývá anarchii a mocenskou zvůli. Dítě, které má jednu chůvu, je pod větším dohledem, než to hlídané 10 miliony. Tento sebevražedný bolševický kolektivismus, nazývaný dohledem občanské společnosti, znamená pozvolný sesuv celé naší společenské struktury směrem k faktické diktatuře nikým nevolených a nikým nekontrolovaných byrokratů, kteří mají oproti svým národům naprostou informační i mocenskou převahu. Koncentrace moci v rukou společenské třídy, která nic neprodukuje a kterou nikdo nekontroluje, se nazývá zaváděním evropských standardů, rozumějte bolševického diktátu z centra evropského bankovního socialismu - Bruselu.

Karel Schwarzenberg, Miroslav Kalousek a jejích TOP 09 se zcela čestně prezentují jako demokratická a proevropská síla, jenže ne všem dochází, že v jejích slovníků a v kontextu výše zmíněných faktů to znamená jediné: normální, sprostý, modernizovaný a zdokonalený BOLŠEVISMUS. Jedná se o sofistikovaný jed, který rozežírá naši civilizaci zevnitř a který tak zvaná "většinová společnost" v rámci tak velebených "rovných voleb" a "nezávislého mediálního prostředí" není schopná ani identifikovat, ani likvidovat. Proto je namístě si pečlivě nastudovat "ruský scénář" uvedený nahoře.

Autor: Sergej Pavljuk | pátek 16.8.2013 14:00 | karma článku: 35.00 | přečteno: 3296x

Další články blogera

Sergej Pavljuk

Dáme jídlo? Facebook si dá celý trh rozvozu jídel ke svačině

Na FB si zatím nemůžete zažádat o občanku a zatím tam nelze oficiálně registrovat manželství. Ale i to zřejmě brzy přijde, protože vedení Facebooku se prostě rozhodlo pohltit vše, co se na internetu může dít.

6.11.2017 v 11:25 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 27 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Facebook chystá masakr motorovou pilou

Máte stránku na Facebooku? Někdo si založí stránku pro své podnikání, někdo protože je celebrita a osobní profil mu už není dost velký, někdo proto, že chce sdílet své hobby a vášeň s co nejširším okruhem lidí.

31.10.2017 v 15:55 | Karma článku: 9.60 | Přečteno: 295 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Blog iDNESu připomíná peklo

Jak vypadá peklo pro politiky? Musí denně číst blog iDNES. Zde jim autoři (zpravidla právem) vysvětlí, jací jsou ******, ****** a ****. Je to "easy". Označit někoho druhého za viníka a dát se z obliga.

22.10.2017 v 19:34 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 63 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Blíží se útok facebookerů

Kdo je to youtuber, dnes ví každá babička. Co je to monetizace – to už je složitější otázka. Jde o to, že YouTube (za určitých podmínek) autorům videí platí.

21.10.2017 v 17:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 37 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Bartoň

Ruská provokace k Zemanově návštěvě

Není zřejmě vůbec žádnou náhodou, že web ruské armády uveřejnil v době návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Rusku zprávu obhajující sovětskou intervenci v Československu roku 1968.

22.11.2017 v 8:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 66 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Asi budu volit Zemana

Ne že bych si nedovedl představit lepšího prezidenta. Diplomatičtějšího, slušnějšího, střízlivějšího, mladšího, zdravějšího a ještě více vtipného, neúplatného, nezastrašitelného a rozhodného. Ale kde takového borce vzít a nekrást?

22.11.2017 v 7:44 | Karma článku: 17.88 | Přečteno: 284 |

Lubomír Stejskal

Premiér cestovatel

Stabilita Libanonu je důležitá pro celkovou stabilitu regionu. Ta je obecně křehká – stačí málo a oheň je „na střeše“.

22.11.2017 v 0:20 | Karma článku: 5.50 | Přečteno: 225 | Diskuse

Jan Ziegler

Provládní ruský web lže, vraždy Čechů vydává za osvobození

Jestliže by nějaké německé noviny napsaly, že 15. března 1939 nás Němci osvobodili a zachránili před bolševismem, tak by z toho byl právem skandál. Rusové se ovšem dopustili srovnatelné urážky českého národa.

21.11.2017 v 20:58 | Karma článku: 26.12 | Přečteno: 522 | Diskuse

Dalibor Bartoš

Nutit někoho k vlastenectví

Tak tuto frázi použil dnes jistý Libor Dvořák, samozvaný expert na Rusko. Řekl - citace nebude přesná ale je možné si ji poslechnout na ČT24 - že, v Rusku se množí požadavky na zákony, které budou nutit lidi k vlastenectví, a že

21.11.2017 v 20:11 | Karma článku: 22.22 | Přečteno: 498 | Diskuse
Počet článků 63 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2573

Baví mě vézt se na nejnovějších vlnách online marketingu. O online marketingu toho v rámci projektu VIDEOEFEKT publikujeme mnohem více: videoefekt.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.