EU je vrahem i hrobníkem naši civilizace

20. 08. 2012 16:13:38
Civilizace vznikají, fungují, prosperují a hynou. Ta naše společná evropská v posledních třech stoletích neskutečně kvetla a i přes patrné nedostatky si lidé zvykli na prostý, nezvratný a velmi milý fakt: děti žijí a vždy budou žít znatelně lépe, než žili jejich rodiče. Ovšem právě s tím je konec. EU je tady.

Fakta:

Společná zahraniční politika: jsme pro demokracii všude. Všude, kromě loajální vůči USA despocii. Nejvíce nám tedy záleží na demokracii v reálně, nikoliv formálně, nezávislých zemích, které nás bezprostředně obklopují a jsou k demokracii zralé zhruba tak, jako pětileté dítě k hráním si s ručním kulometem uprostřed davu kolemjdoucích.

Nezáleží přitom kolík životů to bude stát, hlavně aby byly svrženy tamní pevné režimy a místo nich nastolená kriminální anarchie a nezávislé volby, v nichž s přehledem zvítězí nová a ještě pevnější ruka. Nejpravděpodobněji islamisti.

Ti demokracii samozřejmě zase rázem zruší a spolu s ní pro jistotu i jakýkoliv světský stát. A my se ocitneme v obklopení zcela demokratický nastolených teroristických chalífátu, od kterých samozřejmě neočekáváme nic zlého. Co bychom neudělali pro pseudohumanismus, zvláště pak když striktně odpovídá úzkému zájmu evropských bankovně-byrokratických elit.

Nepřetržité (demokratické) krveprolití z těchto zemi přirozeně vyhání zástupy zoufalých uprchlíků. No a kam jinam by běželi, než k nám. Z těchto nešťastných a zbídačelých lidi se pak velmi rychle stávají řádní příjemci sociálních dávek, jejíž potomci trpí utkvělou představou, že to my jsme jim něco dlužní a nikoliv oni nám. A tak usilovně volí levici a nedostanou-li vše, co si zrovna umanou, pak se jim bojíme jit na oči.

Společná ekonomická politika: je velmi prostá. Daňme a regulujme vše, dokud se to hybe. A jakmile se to hýbat přestane, začněme to subvencovat. EU by mohla zajisté již dnes snadno doplnit pověstná Orwellovská hesla o několik svých vlastních objevů, například „debilitou k prosperitě“ či „byrokratizaci k efektivitě“. Co k tomu dodat, „v nevědomosti je síla“.

Společná finanční politika: zadlužme se, zaplatí to budoucí generace. Hups, to my jsme tou budoucí generaci a to my máme platit za bezhlavost těch minulých? No to určitě lze vyřešit ještě mnohonásobně vyššími dluhy, daněmi a inflaci.

Vždyť si tak jenom zdvojnásobíme ceny reálně obchodovatelných komodit, včetně benzínu a jídla. Však lidi to utáhnou, no prostě budou muset mít méně děti no. Určitě utáhnou, kdo by nechtěl odložit finanční apokalypsu o několik dalších drahocenných roku a komu sejde na tom, že v takovém případě následně bude ještě větší? Hlavní je, že k tomu nedojde před koncem tohoto volebního období.

Z toho plyne:

EU všude a EU nadevše.

Centralizovat, byrokratizovat a krást. A to poslední jenom tak vysoko a natolik ve velkém, že si toho nikdo nevšimne. Zvláště pak s ohledem na kvalitu domácích sdělovacích prostředků, kdo by se prosím vás takových médii bál?

Jen prosím neotravujte s zprůhlednění rozhodovacích mechanismu a demokratizaci, to je záležitosti nově vznikajících chalífátů v severní Africe a příměstí Paříže a Londýna.

Podívejte se tedy na současnou situaci očima budoucího historika:

Evropa se nezadržitelně propadá do naprosto bezprecedentní dluhové pasti.

Obyvatelstvo vymírá a přeživši sotva živí své starce a cizí přestěhovalce, kteří díky pohodli sociálního systému a nic nedělání jako jediní netrpí nedostatkem děti.

Kolem kontinentů se dramatický formuje souvislé pásmo revoluci, občanských válek a po zuby vyzbrojených islamistů.

Příměstí metropoli někdejších kolonizátorů jsou již dnes kolonizovány jejich někdejšími poddanými.

A uprostřed těchto planoucích předměstí, hynoucích ekonomik, sílících vnějších nepřátel a vymíracích národů stojí Brusel.

Město bující byrokracie, bojující s dluhy ještě většími dluhy, s následky sociálního státu ještě větším sociálním státem a s následky regulaci ještě větší regulaci.

Řekněte, vážený historiku z 22. století, kdyby jste byl býval žil na počátku 21. století, byl by jste eurooptimistou?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak řekl Martin Luther King, na světě není nic nebezpečnějšího než upřímná ignorace a vědomá hloupost.

Já říkám, že pro Evropu nemůže být nic horšího než upřímná ignorace Evropanů a vědomá hloupost jejích domnělých elit.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A aby neřekli, že jen kritizuji a nic vlastního nenavruji:

http://pavljuk.blog.idnes.cz/c/265326/Politicka-elita-lze-moc-dobre-vi-jak-obnovit-hospodarsky-rust.html

http://pavljuk.blog.idnes.cz/c/270938/Rychlokurz-rozumu-pro-nadmerne-socialne-uvedomele.html

http://pavljuk.blog.idnes.cz/c/265742/Rom-Cikan-cerny-kdokoliv.html

http://pavljuk.blog.idnes.cz/c/261735/Jak-rychle-demokraticky-a-kapitalisticky-zvysit-zivotni-uroven.html

Autor: Sergej Pavljuk | pondělí 20.8.2012 16:13 | karma článku: 30.78 | přečteno: 2036x

Další články blogera

Sergej Pavljuk

Permanentní revoluce už není bolševismus, teď je to Facebook

Permanentní revoluce - to je taková sranda, kterou vymysleli bolševici v 20. létech minulého století. Zjednodušeně řečeno jde o to, že ihned uděláte cokoliv, co vede k Vašemu cíli, jakkoliv šílený ten krok je.

27.12.2017 v 16:09 | Karma článku: 4.54 | Přečteno: 194 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Pozor abyste se neocitli v bublině na sockách

Socky (= sociální sítě) jsou zrádné. Snaží se vám naservírovat přesně ten obsah, který odpovídá vaší představě.

19.12.2017 v 11:59 | Karma článku: 5.38 | Přečteno: 98 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Chabý pokus Facebooku jménem Creator

Největší sociální síť světa vydala v listopadu 2017 novou aplikaci jménem Creator. Primární účel této aplikace je podpořit jednotlivé uživatele v tvorbě videí.

13.12.2017 v 16:14 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 35 | Diskuse

Sergej Pavljuk

Konec „levných“ absolventů

Téměř ve všech českých firmách už přišli na to, že klišé „najděte nějakého studenta nebo čerstvého absolventa, který to bude dělat za pár korun“ už neplatí. Přinejmenším ve městech jako je Praha.

6.12.2017 v 17:05 | Karma článku: 4.37 | Přečteno: 80 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Rovnost v útrobách strojů

Příkladem Golema utrženého z řetězu představuje rezidenční parkování v Brně. Vyvolená skupina získala parkovací privilegium a celé „hlídání pořádku“ probíhá skrytě, v elektronických obvodech. Nikdo neví, jak je s údaji zacházeno.

17.7.2019 v 14:48 | Karma článku: 14.19 | Přečteno: 328 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Lucemburské pokrytectví: Názor vadí, popravy ne

Nový izraelský ministr školství Rafi Peretz se vyjádřil poněkud nešťastně na adresu homosexuálů. V tom smyslu, že by jim pomohla psychoterapie, potažmo (kontroverzní) konverzní terapie.

17.7.2019 v 8:15 | Karma článku: 34.52 | Přečteno: 942 | Diskuse

Jan Bartoň

USA: Rasistou snadno a rychle

Současná fáze předvolebního boje v USA se vrací k jednomu z ústředních témat minulé kampaně. Levicové křídlo Demokratické strany obviňuje prezidenta Donalda Trumpa z rasismu, což není novinkou. Jen se změnily okolnosti.

17.7.2019 v 8:00 | Karma článku: 37.42 | Přečteno: 1211 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Česká televize, podivné hospodaření, podivná politika a začerněné smlouvy na peníze?

Bylo by jistě radostí sledovat, jak ta naše děvčata na letošním Wimbledonu válela, ale holt smůla, protože ČT Sport zase nic a kanál NOVA Sport každý nemá možnost chytit.

17.7.2019 v 1:34 | Karma článku: 38.84 | Přečteno: 1014 |

Lubomír Stejskal

Číše čistého vína aneb Proč nevěřím v mírovou dohodu

COGAT je zkratka izraelského úřadu pro koordinaci vládních aktivit na Teritoriích, tj. v Judeji, Samaří a Pásmu Gazy. Na svém Twitteru zveřejnil poučný videoklip: jak fungují letní dětské tábory Hamasu.

16.7.2019 v 19:30 | Karma článku: 21.72 | Přečteno: 332 | Diskuse
Počet článků 68 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2398

Baví mě vézt se na nejnovějších vlnách online marketingu. O online marketingu toho v rámci projektu VIDEOEFEKT publikujeme mnohem více: videoefekt.cz

Najdete na iDNES.cz